IKO GE200ES-2RS Bearing
IKO GE200ES-2RS Bearing Size Details:
- Brand:
- IKO Bearing
- Category:
- Joint Bearings
- Model:
- GE200ES-2RS
- d:
- 200 mm
- D:
- 290 mm
- B:
- 130 mm